przedszkole.jpg

KLUB DZIECIĘCY

naszabajka.png

Klub Dziecięcy NASZA BAJKA przeznaczony jest
dla dzieci od 1. roku życia do 3 lat.

DLACZEGO MY?

Jesteśmy zespołem, który z pełnym zaangażowaniem, pasją, doświadczeniem i ogromnym sercem każdego dnia wspiera i uczy Twoje dziecko. Tworzymy atmosferę, w której dzieci czują się dobrze, są akceptowane, rozumiane i doceniane. Gwarantujemy wysoki poziom zajęć edukacyjnych opartych na stosowaniu sprawdzonych metod, które gwarantują naszym dzieciom osiąganie dalszych sukcesów w nauce. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, chętnie współpracujemy z rodzicami, których wspomagamy i wspieramy w opiece i wychowaniu dziecka.

pani1.png

MISJA

Naszą misją jest zapewnienie dzieciom jak najlepszych warunków do wszechstronnego rozwoju. Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa pociechy czuły się u nas szczęśliwe i bezpieczne. Nasza placówka jest miejscem świetnej zabawy, zdobywania wiedzy oraz nawiązywania pierwszych przyjaźni. Pragniemy w każdym dziecku rozbudzać ciekawość świata i ludzi, spostrzegawczość oraz wrażliwość. Uczymy dzieci poczucia własnej wartości, wiary we własne możliwości oraz koleżeństwa. Staramy się zapewnić dzieciom wszechstronny rozwój poznawczy, fizyczny, emocjonalny oraz społeczny. Naszym założeniem jest przygotowanie dzieci do odnoszenia sukcesów edukacyjnych na miarę ich indywidualnych możliwości.

GRUPA

Nasze grupy przeznaczone są dla dzieci od 1. roku życia do 3 lat. Opiekę nad dziećmi sprawują wykwalifikowani opiekunowie, którzy ukończyli odpowiednie kursy oraz znają zasady udzielania pierwszej pomocy dziecku. Zapewniamy dzieciom opiekę
w bezpiecznych i higienicznych warunkach zbliżonych do warunków domowych. Gwarantujemy właściwą opiekę pielęgnacyjną oraz edukacyjną, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb dziecka. Opiekunowie prowadzą zajęcia opiekuńczo — wychowawcze i edukacyjne uwzględniające rozwój psychomotoryczny każdego z naszych podopiecznych.

POSIŁKI

Zapewniamy smaczne, zdrowe i różnorodne posiłki dostosowane do wieku i upodobań dzieci. Śniadania przygotowujemy na miejscu, natomiast obiad
i podwieczorek dostarczany jest w formie cateringu.  Jadłospis jest układany przez dietetyka, dlatego też istnieje możliwość dostosowania indywidualnej diety dla dziecka z alergią pokarmową.

OFERUJEMY FACHOWĄ OPIEKĘ W PRZYJAZNEJ, DOMOWEJ ATMOSFERZE

ZAPEWNIAMY

• Pełną ciepła i radości domową atmosferę,
  • Świetną zabawę w Klubie i na placu zabaw,
  • Smaczne i zdrowe posiłki,
  • Możliwość dostosowania indywidualnej diety dla dziecka z alergią pokarmową,
  • Nowocześnie wyposażoną salę zabaw,
  • Bezpieczne miejsce do wszechstronnego rozwoju,
  • Wysokiej jakości zajęcia edukacyjne,
  • Stymulowanie kreatywności i zdolności twórczych u dziecka,
  • Kompetentną, wykształconą kadrę pedagogiczną,
  • Indywidualne podejście do każdego dziecka,
  • Zajęcia z języka angielskiego, zajęcia taneczne, warsztaty ze zwierzętami i inne ciekawe wydarzenia.

PLAN DNIA

Klub Dziecięcy

GODZINY PRACY PLACÓWKI

Klub Dziecięcy NASZA BAJKA jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach
od 7:00 do 17:00
Przerwa wakacyjna (3 tygodnie) jest ustalana indywidualnie na każdy rok szkolny.

Najważniejsze dla nas jest dobro dziecka. Tylko u nas tak ciepła
i domowa atmosfera.

Zapraszamy!